top of page
0A0A8189.jpg

GRZEGORZ ORLOV

Lekarz dentysta. Założyciel kliniki Love Orthodontics na warszawskiej Białołęce

oraz w Skierniewicach. Specjalista dziedziny ortodoncji. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
 

Zajmuje się leczeniem skomplikowanych wad zgryzu u dorosłych oraz przygotowaniem przedprotetycznym. W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze techniki

oraz sprzęt dostępny na rynku.

Zespół lekarzy Kliniki
Love Orthodontics

- Twój uśmiech to nasza pasja

0A0A8209.jpg

BARTOSZ BIELECKI- KOWALSKI

Doktor Nauk Medycznych. Lekarz dentysta. Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej. Zajmuje się zaawansowanym leczeniem implantologiczno - chirurgicznym, periochirurgicznym i szczękowo-twarzowym.

 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Asystent oraz wykładowca

w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Klinice chirurgii szczękowo -twarzowej. Autor licznych publikacji naukowych z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologii i implantologii. Nieustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe i naukowe uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych oraz prowadząc 2 autorskie programy naukowe.  

0A0A8246.jpg

MAGDALENDA SORDYL

 

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Swoją wiedzę systematycznie podnosi biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach

z zakresu ortodoncji i protetyki stomatologicznej. Obecnie uczestniczy w 2-letnim programie szkoleniowym w Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W pracy klinicznej zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci.

0A0A8303.jpg

KINGA ADAMCZYK

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale poszerza swoją wiedzę na licznych kursach z ortodoncji i medycyny estetycznej. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych oraz przeprowadza zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. 

07b28953710e0eb02466ad608618dad5.jpeg

MARTA SZCZEPANIAK

Lekarz dentysta. Specjalista protetyki stomatologicznej.

0A0A8235.jpg

IZABELA GABRYELCZAK

Lekarz Dentysta. Specjalista Chirurgii Szczękowo - Twarzowej. Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracownik Oddziału Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii szczękowo – twarzowej.

 

Autorka publikacji naukowych dotyczących chirurgii szczękowo – twarzowej

w czasopismach międzynarodowych. Stale nabywa nowe umiejętności i poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w zjazdach i kursach poświęconych tematyce chirurgii szczękowo- twarzowej, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

0A0A8267.jpg

SYLWIA KRAWCZYK

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Łowickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego. Ukończyła liczne kursy i szkolenia poszerzające wiedzę

w zakresie higieny jamy ustnej, profilaktyki, chirurgii, infiltracji próchnicy, leczenia przebarwień, wybielania metodą gabinetową i nakładkową

 

Ze stomatologią związana jest od 2008 r. Od 2015 r. wykonuje zabiegi higienizacji

jamy ustnej.

0A0A8287.jpg

JULIA BUTSKO

Asystentka stomatologiczna.

bottom of page